Aankomst op het eiland van de Goden
We vertrekken een dag vroeger vanuit Brussel/Amsterdam en bij aankomst reizen we onmiddellijk door naar onze fantastische ecolodge om morgenvroeg onze ogen te openen midden in het tropische regenwoud. Een goddelijk welkom!
Bali - Eiland van de Goden
PASENMet meer dan 17.000 eilanden mag Indonesië zich de grootste archipel ter wereld noemen. We verkennen het paradijselijke Bali, een buitenbeentje in vergelijking met de andere Indonesische eilanden, vooral door het heersende Hindoeïsme. Een Goddelijke reis in teken van cultuur en natuur! voor families met kinderen vanaf 8j.
Voorsmaakje
& familiefoto's
& familiefoto's
Periodes
Paasvakantie 2023
Zat 01/04 - vrij 14/04
Goed om te weten:
Geldig internationaal paspoort met een geldigheid van minstens 6 maanden te rekenen vanaf dag van aankomst met nog minstens 2 blanco pagina’s.
Visa on arrival
Prijzen (excl vluchten)
Prijs per persoon :
Volw: 2.140 EUR
Kind <12j : 2.095 EUR
Verblijf
- Verblijf van 12 nachten op 4 zeer charmante locaties. Het zijn unieke plekken, met prima service, prachtige ligging en alle comfort.
Transporten
- Transfers van en naar luchthaven.
- Alle lokale transfers per minibus/boot/auto.
Maaltijden en dranken
- Alle maaltijden vanaf diner op dag 1 tot de lunch op dag 13 en niet-alcoholische dranken bij het eten.
Activiteitenprogramma
- Het beschreven activiteitenprogramma, de volledige organisatie en begeleiding door lokale gidsen en verantwoordelijke, entreetickets.